Olimpiada Szkół Promocji Zdrowia Płock 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Kalinowska   
środa, 21 czerwca 2017 11:01

01.06.2017 r. uczniowie biologiczno – chemicznych klas realizujący program Promocji Zdrowia uczestniczyli w corocznej Olimpiadzie Szkół Promocji Zdrowia. 2017 gościliśmy  w Płocku. Nasza młodzież udział w konkurencjach tematycznych: konkurs filmowy pod przewodnim hasłem Olimpiady „RUCH TO ZDROWIE – ZAPOBIEGAJ CHOROBIE”, test wiedzy na temat: „Wpływ aktywności fizycznej na rozwój chorób cywilizacyjnych”, konkurs z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz sportowych: skok w dal z miejsca, rzut do kosza, rzut frisbee i sprawnościowy tor przeszkód, występ artystyczny grupy cheerleaders.

 

Ostatecznie, nasza szkoła zdobyła III miejsce. Opiekunami grupy z ramienia naszego liceum byli nauczyciele wychowania fizycznego Jolanta Kalinowska, Krzysztof Duda, Artur Prekurat. Koordynatorami z ramienia szpitala p. Małgorzata Szczęśniak i p. Aneta Urban. Wszystkim uczestnikom Olimpiady serdecznie gratulujemy wysokich wyników.

Poprawiony: środa, 21 czerwca 2017 11:01
 

 

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. św. Królowej Jadwigi

ul. Prusa 12

08-110 Siedlce

tel.: 25 7943470
fax: 25 7943478
lo2siedlce@wp.pl

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,

że II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017

i przysługuje mu tytuł

"Srebrnej Szkoły 2017".

 

 

Za zaangażowanie w projekt edukacyjny

Polskiej Akcji Humanitarnej

w roku szkolnym 2015/2016

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

otrzymało tytuł

Szkoły Humanitarnej.