„O Srebrne Muszkiety 2016/2017” – zwycięstwo „Królówki” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Drabik   
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 14:10

Dnia 12.04.2017 na strzelnicy Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego "Dragon" odbył się etap regionalny LVI zawodów strzeleckich „O Srebrne Muszkiety 2015/2016”. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła w tej rywalizacji I miejsce a tym samym zakwalifikowała się do kolejnego wojewódzkiego etapu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem i dlatego też nasze zawodniczki miały do pokonania liczną i niełatwą konkurencję. Walka zwłaszcza wśród dziewcząt toczyła się do ostatniego strzału.  Drużynę dziewcząt reprezentowały: Izabela Rzążewska – IIg, Wiktoria Zdunek – Ic oraz Julia Chwedczuk –IIa. Także w klasyfikacji indywidualnej nasze dziewczynki okazały się bezkonkurencyjne zajmując na podium kolejno: Julia Chwedczuk I miejsce, Wiktoria Zdunek II miejsce i Izabela Rzążewska III miejsce. Strzelectwo sportowe cieszy się coraz większym powodzeniem wśród naszych uczniów. Ćwiczą oni na różnych rodzajach broni podczas zajęć koła strzeleckiego. Ich ciężka praca na treningach przekłada się na osiągane wyniki w różnych zawodach.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

relacja fotograficzna

Poprawiony: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 14:14
 

 

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. św. Królowej Jadwigi

ul. Prusa 12

08-110 Siedlce

tel.: 25 7943470
fax: 25 7943478
lo2siedlce@wp.pl

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,

że II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017

i przysługuje mu tytuł

"Srebrnej Szkoły 2017".

 

 

Za zaangażowanie w projekt edukacyjny

Polskiej Akcji Humanitarnej

w roku szkolnym 2015/2016

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach

otrzymało tytuł

Szkoły Humanitarnej.